Wynajem długoterminowy

 logo1

- Prowadzimy firmę; czy nie lepiej skierować środki i siłę roboczą na jej rozwój i zasadnicze działania przedsiębiorstwa, przynoszące określone zyski zamiast wydawać je na zakup czy leasing (depozyt) samochodu.
- Jeśli wynajmiemy pojazd w najmie długoterminowym odpadną nam niespodziewane koszty związane z naprawami, serwisem, likwidacją szkód komunikacyjnych, utrzymywaniem floty w dobrym stanie technicznym, wymianą opon z letnich na zimowe i odwrotnie, z ich magazynowaniem i z zatrudnianiem fachowców do przeprowadzania tych wszystkich operacji. Nie wspominając o problemach związanych z utrzymywaniem własnej floty zaprzątających głowę szefom, i dekoncentrujących w procesie decyzyjnym.
- Ceny najmów długoterminowych (1-3 lat) są zdecydowanie niższe niż krótkoterminowych i dostajemy zawsze fakturę w tej samej wysokości. Żadnych niespodzianek.
- Można w każdym roku jeździć nowym niezawodnym pojazdem i takim jaki w danym momencie rozwoju firmy jest niezbędny. W przypadku leasingu czy kredytu jesteśmy związani z tym konkretnym pojazdem na czas jego trwania, minimum 2-3 lat.